آبزیان صادراتی 

 • لابستر شاخک دار
  268,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
  لابستر نوعی خرچنگ می باشد. برای پخت این نوع خرچنگ آن‌ها را به ‏صورت ناگهانی داخل آب در حال جوشیدن می کنیم که این کار باعث کشته شدن ناگهانی آنها می‌شود. سپس آن را از سمت کمر به ۲ قسمت تقسیم و سرو می کنیم. گوشت لابستر حاوی 34 گرم منیزیم و میزان بسیار زیادی یعنی حدود 130میکروگرم سلنیوم است.
 • ماهی مرکب
  110,000 تومان 1000 موود در انبار
   ماهی مرکب جز خانواده هشت پایان است. گوشت ماهی مرکب دارای کالری، پروتئین، کربوهیدرات و چربی است. بهترین و خوشمزه ترین روش پخت ماهی مرکب به صورت خوراک و سوخاری و بخار پز است.
 • لابستر کله پهن
  93,000 تومان اتمام موجودی
  اتمام موجودی
 • کالاماری (اسکوئید)
  89,800 تومان 1000 موود در انبار
  کالاماری جز نرم تنان و اختاپوس ‌سانان است. طبع آن بسیار گرم است و روی فعالیت‌های کبد، کلیه و دستگاه گوارشی تاثیر می گذارد. به دلیل چربی بالای گوشت کالاماری توصیه ما برای طبخ آن به روش خوراک و بخارپز است.
 • خرچنگ
  89,800 تومان 1000 موود در انبار
  خرچنگ های دریایی یکی از پرطرفدارترین خرچنگ ها هستند. برای جدا کردن گوشت خرچنگ از پوست سختش باید آن را آبپز کنید. خرچنگ دریایی حاوی مقدار زیادی از سلنیوم است که اثر سرطان زایی را لغو می کند.
 • صدف اویستر
  89,000 تومان 995 موود در انبار
  قسمت ماهیچه ای صدف که باعث باز و بسته شدن در صدف می شود پس از پخته شدن به عنوان غذای دریایی استفاده می‌کنند.  برای پخت صدف اویستر باید گرمای زیادی به آن بدهیم تا در صدف باز شود. گوشت صدف اویستر حاوی مقادیر زیادی از پروتئین، روی،  ویتامین ها و مواد معدنی می باشد.
 • کوسه ماهی (کولی)
  75,000 تومان
  تماس گرفته شود
  روغن موجود در کوسه ماهی به تنهایی حاوی مقادیر زیادی از ويتامينهاي A , E, D ، اسکوالن ، امگا ۳ ، اسيدهاي چرب غير اشباع EPA , DHA و غيره مي باشد. گوشت کوسه ماهی بسار لذیذ است و بهترین روش برای طبخ کوسه ماهی به صورت کبابی یا پودنی می باشد.
 • ماهی یال اسبی
  درصد بالای پروتئین موجود در یال اسبی باعث کاهش استرس و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.  مناسب ترین روش پخت برای یال اسبی به صورت آبپز، کبابی و سوخاری می باشد.
 • صدف دو کفه ای
  69,500 تومان 996 موود در انبار
  صدف حاوی مقادیر زیادی از پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی است. برای باز کردن در صدف باید به صدف ها گرما بدهیم. قسمت ماهیچه ای صدف که باعث باز و بسته شدن در صدف می شود پس از پخته شدن به عنوان غذای دریایی استفاده می‌کنند.
 • سفره ماهی
  گوشت سفره ماهی دارای درصدی از مواد معدنی مفید مانند ویتامین A، پروتئین، سدیم و ...  می باشد. این ماهی به دلیل طعم عالی که دارد و در بدن خود تیغی ندارد به روش های مختلف می شود آن را طبخ داد به همین علت باعث شده طرفدارای زیادی داشته باشد. بیشتر افراد به صورت آبپز، سوپ، کبابی آن را تهیه می کنند.
 • تخم ماهی
  اشپل در واقع تخمک های بارور نشده حاصل از تخمدان جنس ماده برخی از انواع ماهیان می باشد که حاوی ویتامین های A،E،D،B و املاح معدنی ید و فسفر می باشد. مناسبترین روش پخت اشپل ماهی به صورت کوکو می باشد.

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت