آبزیان صادراتی 

 • لابستر شاخک دار
  268,000 تومان
  لابستر نوعی خرچنگ می باشد. برای پخت این نوع خرچنگ آن‌ها را به ‏صورت ناگهانی داخل آب در حال جوشیدن می کنیم که این کار باعث کشته شدن ناگهانی آنها می‌شود. سپس آن را از سمت کمر به ۲ قسمت تقسیم و سرو می کنیم. گوشت لابستر حاوی 34 گرم منیزیم و میزان بسیار زیادی یعنی حدود 130میکروگرم سلنیوم است.
 • لابستر کله پهن
  179,500 تومان
  لابسترها نوعی خرچنگ می باشند . انواع مختلفی لابستر در اقیانوس ها وجود دارد . لابستر های خوراکی دریای خلیج فارس به دو دسته شاخک دار و کله پهن تقسیم می شوند .  لابستر کله پهن به یقین یکی از خوش گوشت ترین لابستر ها می باشد . لابستر کله پهن هیچ شاخک و چنگالی ندارد و بیشترین گوشتی که دارد از ناحیه دم لابستر می باشد و بسیار لذیذ است . لابستر کله پهن گوشت سفید...
 • صدف اویستر
  پیشنهاد شگفت انگیز
  صدف اویستر
  109,740 تومان 118,000 تومان 983 موود در انبار
  کاهش قیمت!
  قسمت ماهیچه ای صدف که باعث باز و بسته شدن در صدف می شود پس از پخته شدن به عنوان غذای دریایی استفاده می‌کنند.  برای پخت صدف اویستر باید گرمای زیادی به آن بدهیم تا در صدف باز شود. گوشت صدف اویستر حاوی مقادیر زیادی از پروتئین، روی،  ویتامین ها و مواد معدنی می باشد.
 • اسکوئید
  پیشنهاد شگفت انگیز
  کالاماری (اسکوئید)
  99,792 تومان 118,800 تومان 985 موود در انبار
  کاهش قیمت!
  کالاماری جز نرم تنان و اختاپوس ‌سانان است. طبع آن بسیار گرم است و روی فعالیت‌های کبد، کلیه و دستگاه گوارشی تاثیر می گذارد. به دلیل چربی بالای گوشت کالاماری توصیه ما برای طبخ آن به روش خوراک و بخارپز است.
 • ماهی مرکب
  پیشنهاد شگفت انگیز
  ماهی مرکب
  86,250 تومان 115,000 تومان
  کاهش قیمت!
   ماهی مرکب جز خانواده هشت پایان است. گوشت ماهی مرکب دارای کالری، پروتئین، کربوهیدرات و چربی است. بهترین و خوشمزه ترین روش پخت ماهی مرکب به صورت خوراک و سوخاری و بخار پز است.
 • تخم ماهی (250 گرم)
  اشپل در واقع تخمک های بارور نشده حاصل از تخمدان جنس ماده برخی از انواع ماهیان می باشد که حاوی ویتامین های A،E،D،B و املاح معدنی ید و فسفر می باشد. مناسبترین روش پخت اشپل ماهی به صورت کوکو می باشد.
 • صدف دو کفه ای
  59,500 تومان 994 موود در انبار
  صدف حاوی مقادیر زیادی از پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی است. برای باز کردن در صدف باید به صدف ها گرما بدهیم. قسمت ماهیچه ای صدف که باعث باز و بسته شدن در صدف می شود پس از پخته شدن به عنوان غذای دریایی استفاده می‌کنند.
 • کوسه ماهی (کولی)
  پیشنهاد شگفت انگیز
  کوسه ماهی (کولی)
  56,250 تومان 75,000 تومان 996 موود در انبار
  کاهش قیمت!
  روغن موجود در کوسه ماهی به تنهایی حاوی مقادیر زیادی از ويتامينهاي A , E, D ، اسکوالن ، امگا ۳ ، اسيدهاي چرب غير اشباع EPA , DHA و غيره مي باشد. گوشت کوسه ماهی بسار لذیذ است و بهترین روش برای طبخ کوسه ماهی به صورت کبابی یا پودنی می باشد.
 • خرچنگ
  پیشنهاد شگفت انگیز
  خرچنگ
  55,860 تومان 79,800 تومان 984 موود در انبار
  کاهش قیمت!
  خرچنگ های دریایی یکی از پرطرفدارترین خرچنگ ها هستند. برای جدا کردن گوشت خرچنگ از پوست سختش باید آن را آبپز کنید. خرچنگ دریایی حاوی مقدار زیادی از سلنیوم است که اثر سرطان زایی را لغو می کند.

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت