آبزیان صادراتی 

 • لابستر شاخک دار
  448,750 تومان
  لابستر نوعی خرچنگ می باشد که بدلیل طعم فوق العاده و خاص یکی از غذاهای لوکس و پرطرفدار رستوران های سراسر دنیاست.گوشت لابستر حاوی 34 گرم منیزیم و میزان بسیار زیادی یعنی حدود 130میکروگرم سلنیوم است.
 • لابستر کله پهن
  189,000 تومان 95 موود در انبار
  لابسترها نوعی خرچنگ می باشند . انواع مختلفی لابستر در اقیانوس ها وجود دارد . لابستر های خوراکی دریای خلیج فارس به دو دسته شاخک دار و کله پهن تقسیم می شوند .  لابستر کله پهن به یقین یکی از خوش گوشت ترین لابستر ها می باشد و گوشت سفید و تردی دارد . لابستر کله پهن هیچ شاخک و چنگالی ندارد و بیشترین گوشت آن در ناحیه دم لابستر می باشد که بسیار لذیذ است .
 • صدف اویستر
  118,000 تومان 964 موود در انبار
  قسمت ماهیچه ای صدف که باعث باز و بسته شدن در صدف می شود پس از پخته شدن به عنوان غذای دریایی استفاده می‌کنند.  برای پخت صدف اویستر باید گرمای زیادی به آن بدهیم تا در صدف باز شود. گوشت صدف اویستر حاوی مقادیر زیادی از پروتئین، روی،  ویتامین ها و مواد معدنی می باشد.
 • ماهی مرکب
  پیشنهاد شگفت انگیز
  ماهی مرکب
  111,625 تومان 117,500 تومان 995 موود در انبار
  کاهش قیمت!
   ماهی مرکب جز خانواده هشت پایان است. گوشت ماهی مرکب دارای کالری، پروتئین، کربوهیدرات و چربی است. بهترین و خوشمزه ترین روش پخت ماهی مرکب به صورت خوراک و سوخاری و بخار پز است.
 • اسکوئید
  پیشنهاد شگفت انگیز
  کالاماری (اسکوئید)
  105,300 تومان 117,000 تومان 966 موود در انبار
  کاهش قیمت!
  کالاماری جز نرم تنان و اختاپوس ‌سانان است که بافتی اسفنجی و سفید و طعمی کمی شور دارد.کالاماری حاوی مقادیر فراوانی پروتئین است.همچنین طبع آن بسیار گرم است و روی فعالیت‌های کبد، کلیه و دستگاه گوارش اثر مثبتی دارد.
 • خرچنگ
  84,750 تومان 954 موود در انبار
  خرچنگ های دریایی که در زبان محلی سینگو نامیده می شوند. یکی از پرطرفدارترین محصولات دریایی به خصوص در مناطق آسیای شرقی و اروپا  هستند. برای جدا کردن گوشت خرچنگ از پوست سختش باید آن را آبپز کنید. خرچنگ دریایی حاوی مقدار زیادی از سلنیوم است که در جلوگیری از بروز سرطان اثر فوق العاده ای دارد.
 • کوسه ماهی (کولی)
  62,500 تومان 941 موود در انبار
  روغن موجود در کوسه ماهی به تنهایی حاوی مقادیر زیادی از ويتامينهاي A , E, D ، اسکوالن ، امگا ۳ ، اسيدهاي چرب غير اشباع EPA , DHA و غيره مي باشد. گوشت کوسه ماهی بسار لذیذ است و بهترین روش برای طبخ کوسه ماهی به صورت کبابی یا پودنی می باشد.
 • صدف دو کفه ای
  43,000 تومان 952 موود در انبار
  صدف حاوی مقادیر زیادی از پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی است. برای باز کردن در صدف باید به صدف ها گرما بدهیم. قسمت ماهیچه ای صدف که باعث باز و بسته شدن در صدف می شود پس از پخته شدن به عنوان غذای دریایی استفاده می‌کنند.

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت