چرا از ماهی دریا خرید کنیم

با وجود فروشگاه های بزرگ ماهی و میگو که در شهر شما نیز وجود دارند چرا باید از ماهی دریا خرید کنید؟

جهت درک بهتر به مطلبی تحت عنوان چه نوع ماهی منجمد است؟ را نیز مطالعه کنید.

شرکت نگین ایده تجارت هرمزگان تنها فروشگاه آنلاین آبزیان با شخصیت حقوقی در ایران است. تمام اعضاء شرکت در پارک علم و فناوری هرمزگان در محل دفتر ماهی دریا در دسترس هستند.

خرید از ماهی دریا یعنی تهیه میگو و ماهی صید روز، ارسال سریع، رعایت بهداشت و سلامت محصول و پاسخگویی مسئولانه است. ماهی دریا به شما تضمین داده است که سلامت و کیفیت و همچنین رضایت شما را جلب کند و این سرلوحه کسب و کار ماست.

در سال 1395 ماهی دریا به عنوان برترین فروشگاه تخصصی آنلاین کشور در جشنواره وب و موبایل معرفی شد که این یکی از افتخارات ماهی دریاست. ماهی دریا دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و باعث آسودگی خیال شما در خریدهایتان خواهد بود.

تنوع محصولات ماهی دریا بی نظیر بوده و سعی کرده ایم تمام ماهیان محبوب را پوشش دهیم. البته اگر ماهی مورد علاقه شما در سایت موجود نیست می توانید آن را اعلام کنید و ما در کوتاهترن زمان آن را به درب منزلتان ارسال می نماییم.

سیاست ارسال محصولات در ماهی دریا، ارسال در مدت زمان کمتر از 48 ساعت است اما در برخی شهرها که پرواز مستقیم وجود دارد حتی کمتر از 24 ساعت محصول را ارسال کرده ایم.

خوب است بدانید:

برخی مشتریان اعلام کرده اند ماهیان جنوب در شهر ما ارزان تر از سایت ماهی دریاست. چرا؟

در بندرعباس که محل کسب و کار ماست نیز فروشگاه هایی وجود دارند که از بازار ماهی فروشان قیمت شان پایین تر است. ماهی و میگوی صید روز بدون شک به نسبت ماهی و میگوی منجمد با قیمت بالاتری عرضه می شود. عمده تفاوت قیمت به دلیل منجمد بودن آنهاست.

نظرات

نظرتان را بنویسید