چرا ماهی دریا؟

ماهیگیر روی دریا

چرا از ماهی دریا خرید کنیم؟

ماهی دریا: اولین فروشگاه اینترنتی محصولات دریایی

ماهی دریا اولین فروشگاه اینترنتی فروش محصولات دریایی در ایران است که از سال 1395 با شعار «از دریا به خانه ی شما» شروع به کار کرد.این فروشگاه مشتریان وفاداری از سراسر کشور از جمله تهران، اصفهان، مشهد،کرمان و.. را جذب کرده است که افتخاری برای مجموعه ی ما به شمار می آید.هدف این مجموعه فراهم آوردن فروشگاهی برای دسترسی مردم تمام کشور به محصولات تازه ی دریایی ست تا مردم به جای محصولات سردخانه ای و بی کیفیت ،از طعم اصیل و تازه ی انواع ماهی و میگو لذت ببرند.

ضمانت تازگی محصول

تازه بودن محصولات یکی از مهم ترین اولویت های مجموعه ی ماست و تمام پروسه ی آماده کردن محصول بر اساس این اولویت انجام می شود. ما با صیادانی همکاری می کنیم که در کمتر از 24 ساعت از دریا باز میگردند و محصول تازه را بدون واسطه به مجموعه ی ماهی دریا می رسانند. سپس محصول در بسته بندی مخصوص حاوی یخ قرار می گیرد و حداکثر تا 48 ساعت بعد از آماده شدن به دست شما مشتری عزیز می رسد. علاوه بر این قسمتی از ماهی های این مجموعه توسط قلاب و به شیوه سنتی صید می شوند ودر این روش طعم ماهی  بسیار بهتر از صید با تور است.

ضمانت کیفیت محصول

محصولات ماهی دریا بطور دقیق تحت آزمایش های سلامت و کیفیت قرار می گیرند و پس از آن بدون افزودن هیچ مواد شیمیایی آماده و ارسال می شوند که تضمینی بر کیفیت محصولات ماست.

خرید بدون واسطه

ماهی دریا واسطه های بین صیاد و مشتری را برداشته و با خرید از صیادان محصول را با قیمتی مناسب تر بطور مستقیم به مشتری می رساند که هم به سود صیادان بومی بندرعباس وهم به سود مشتریان است.

ارسال سریع

محصولات پس از ثبت سفارش حداکثر تا 48 ساعت پس از تامین توسط تیم لجستیک تخصصی درب منزل تحویل داده می شوند. همچنین مشتریان عزیز می توانند از طریق ارتباط با اپراتور های ماهی دریا در جریان زمان ارسال و دریافت محصول قرار بگیرند و از دریافت به موقع آن مطمئن شوند.

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود / ثبت نام