شرایط و قوانین

شرایط و قوانین فروشگاهاستفاده از وب سایت ماهی دریا به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات فروشگاه ماهی دریاست.

محتویات این صفحه مدام در حال بروز رسانی است و ماهی دریا حق دارد بدون هماهنگی قبلی محتویات این صفحه را تغییر دهد. ماهی دریا بعد از هر بار تغییر در این صفحه خبر آن را منتشر خواهد کرد.

محتویات وب سایت برای کاربران سایت تهیه شده است و استفاده از آن برای سایر وب سایت ها به هر دلیل غیر قانونی است. چنانچه هدف از استفاده از محتویات سایت غیر تجاری باشد استفاده از محتویات با ذکر منبع و آدرس وب سایت بلامانع است.

اطلاعات موجود در وب سایت ماهی دریا از منابع معتبر تهیه شده است و مسئولیت آنها با منابع مذکور است.

به سفارشاتی که فرم خرید آنها ناقص باشد ترتیب اثر داده نمی شود.

فروشگاه ماهی دریا کیفیت محصولات، اطمینان در خرید، بسته بندی، سرعت توزیع و پاسخگویی شایسته به شما را وظیفه خود دانسته و آنها را تضمین می کند.

فروشنده: فروشگاه ماهی دریا

خریدار: فردی که فرم سفارش خرید را تکمیل می کند

فروشنده متعهد می گردد کلیه اطلاعات خریداران را محرمانه تلقی نموده و از انتشار آن به هر دلیل جز در موارد قانونی خودداری کند.

فروشنده موظف است اطلاعات صحیح و دقیق محصولات دقیقا آنگونه که هست را در اختیار خریداران قرار دهد.

فروشنده موظف است بعد از دریافت سفارش خریدار، کالا را تهیه و بسته بندی نماید و در کوتاهترین زمان به آدرس خریدار ارسال نماید.

ماهی دریا قبل از ارسال محصول زمان و تاریخ ارسال را با خریدار هماهنگ می کند و خریدار و یا نماینده آن  باید در زمان هماهنگ شده در محل حضور داشته باشد بدیهی است در صورت عدم حضور فرد در محل، ماهی دریا مسئولیتی بر عهده ندارد.

در صورت عدم رضایت خریدار از کیفیت محصولات فروشگاه ماهی دریا حداکثر 24 ساعت پس از دریافت سفارش باید به ماهی دریا اطلاع داده شود،و  طبق قانون بازگشت و بازپرداخت محصول تعویض و یا وجه پرداخت شده به مشتری بازپرداخت می شود

خریدار باید بداند که امکان مرجوع کردن محصول خریداری شده ای که به واحد حمل و نقل ارسال شده است وجود ندارد.

خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات مربوط به راهنمای خرید را مطالعه نماید..

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود / ثبت نام