درباره‌ی ما

درباره ماهی دریافروشگاه آنلاین ماهی دریا به عنوان اولین و معتبرترین فروشگاه آنلاین محصولات دریایی تازه جنوب با شعار "از دریا به خانه شما" در سال 1395 با هدف ارائه آبزیان تازه و درجه یک دریایی به سراسر کشور شروع به فعالیت کرد.

اهمیت مصرف ماهی

با افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت استفاده از غذاهای سالم و ارگانیک و با توجه به این که محصولات دریایی از جمله سالم ترین غذاهای دنیا هستند و ارزش غذایی بسیار بالایی دارند که به دلیل اینکه تمامی غذاهای دریایی منبع بسیار مهم امگا3 و پروتئین با کیفیت هستند و باعث پیشگیری از سرطان، بیماری های قلبی عروقی و بسیاری از بیماری های دیگر می شود. سازمان بهداشت جهانی (WHO) مصرف هفته ای دو بار محصولات دریایی را توصیه کرده است.

چه مشکلاتی وجود دارد؟

اکثر مردم با خواص ماهی و میگو آشنا هستند و دوست دارند آن را در برنامه غذایی هفتگی خود قرار دهند اما با این وجود سرانه مصرف غذای دریایی در کشور ما نصف متوسط مصرف جهانی می باشد که دلیل آن، وجود فاصله ای است که بسیاری از شهرهای ایران از دریای جنوب دارند، دسترسی مردم ایران به محصولات دریایی تازه و سالم بسیار سخت و حتی در برخی از شهرها غیر ممکن است. و دیگر مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد عدم شناخت کامل از انواع مختلف محصولات دریایی و یا روش های پخت این محصولات است.

ماموریت ماهی دریا در حل مشکل

فروشگاه اینترنتی ماهی دریا با ماموریت ایجاد دسترسی آسان، سریع و بهداشتی به محصولات دریایی تازه جنوب همراه با آموزش های لازم در زمینه ی پخت و نگه داری محصولات دریایی، در نتیجه افزایش سرانه ی مصرف غذای دریایی در ایران تشکیل شده است. ماهی دریا با صیادان بومی هرمزگان در ارتباط است و محصولات خود را مستقیم از صیادان تامین می کند. تیم حرفه ای تامین ما فقط از قایق ها و صیادانی تامین می کنند که در کمتر از 24 ساعت از دریا می آیند و آزمایش های دقیق برای بررسی نمونه های ماهی انجام می شود تا بهداشتی ترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم. ماهی دریا محصولات دریایی تازه صید شده را همراه با بسته بندی مخصوص طی 24 الی 48 ساعت برای مشتریان عزیز ارسال می کند تا تازگی خود را حفظ کنند. با توجه به اینکه هدف ماهی دریا ارائه محصولات تازه است به هیچ عنوان محصولات فریز یا منجمد شده که باعث کاهش کیفیت آنها می شود ارسال نمی شود.

مجوز ها و افتخارات ماهی دریا

ماهی دریا دارای نماد اعتماد الکترونیک و تمامی مجوزهای مربوطه از مراجع ذی ربط است و تحت حمایت پارک علم و فناوری هرمزگان در حال فعالیت می باشد.همچنین ماهی دریا برگزیده ی جشنواره ی وب و موبایل ایران به عنوان برترین فروشگاه اینترنتی تخصصی کشور در سال 1395 می باشد.

باعث افتخار است تا کنون توانسته ایم با ارائه ی محصول تازه و با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کنیم و هزاران مشتری در سراسر کشور از خدمات ماهی دریا استفاده می کنند.

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود / ثبت نام