داستان یک ماهی

ماهی تازه چیست؟ بیایید به یک داستان، داستان ماهی که شما میخورید.اکثر ماهی های موجود در بازار امروز توسط کشتی ها و لنج های بزرگ که در دریا بین یک هفته تا یک ماه شناور هستند صید می شود. 

تا زمانی که کشتی و لنج به ساحل می رسد، ماهی به اندازه یک هفته تا یک ماه از مدت صید آن گذشته است و در یخچال کشتی منجمد شده است
این ماهی توسط یک فروشنده عمده خریداری می شود که پس از آن ماهی ها را به شهرهای مختلف برای عمده فروشان و خرده فروشان ماهی ارسال می کند.

اکثر تامین کنندگان ماهی در ایران، به صورت معمول از مواد شیمیایی و نگهدارنده در ماهی مانند آمونیاک، کلر و فرمالین هستند (بله - همان فرمالین برای جلو گیری از فاسد شدن اجساد!) برای نگه داری بیشتر ماهی استفاده میکنند تا از فاسد شدن آن جلوگیری کنند. ما به این ماهی میگوییم( ماهی شیمیایی)

 

مطالعات کافی برای نشان دادن اینکه مواد شیمیایی اثرات نامطلوب بر سلامتی درازمدت دارند، وجود دارد. همچنین زمانی که ماهی شما خیلی مانده است، می تواند منجر به مسمومیت غیرمنتظره غذایی، آلرژی و حتی بیماری های جدی شود. مهمتر از همه این است که آن ماهی مانده نیست و با مواد شیمیایی آلوده است!

ماهی تازه دارای طعم و بافت فوق العاده متفاوت و فوق العاده نسبت به ماهی شیمیایی است، اما متأسفانه امروزه مردم شهر های زیادی در ایران هیچگاه فرصتی برای لذت بردن از ماهی تازه به دست نمی آورند!

 

چرا ماهی دریا؟

  • ما به طور مستقیم از ماهیگیران خرید می کنیم
  • ارسال سریع،کمتر از 48 ساعت
  • با کیفیت و تازه ترین ماهی را برای شما ارسال میکنیم
  • ضمات  بازگشت محصول
  • ارسال رایگان سفارشات بالای 390 هزار تومان

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود / ثبت نام