شرایط خرید و حمل و نقل کالا

هدف تیم ماهی دریا تهیه و ارسال  ماهی و میگو تازه و با کیفیت می باشد. از این رو تمامی محصولات از  صید روز تامین و ارسال می گردد. هموطنان عزیز هر روز می توانند به راحتی از فروشگاه ماهی و میگو مورد نظر را خریداری نمایند.

پس از انتخاب نوع ماهی و میگو، تعیین میزان مورد نیاز، تکمیل اطلاعات نظیر شماره تلفن و آدرس می توانید از طریق درگاه پرداخت بانک ملت وجه را بپردازید. پس از تایید سفارش، سفارش شما به بخش تامین محصول فروشگاه ارسال می شود.پس از تهیه ،محصولات مورد نظر بسته بندی شده و نهایتا به آدرس خریدار ارسال می شود.

 هزینه ارسال

ارسال محصولات بر اساس مقصد به دوروش تک مسیره و دو مسیره انجام می شود. شهرهای یک مسیره شامل تهران، مشهد، رشت، اصفهان، یزد و آبادان هستند و ارسال برای سایر شهرها بصورت دومسیره انجام می شود.

هزینه ارسال یک مسیره :  ارسال خریدهای بالای 390 هزارتومان بصورت رایگان صورت می گیرد و اگر خرید زیر قیمت 390 هزارتومان باشد هزینه ارسال به مبلغ 39 هزارتومان به سید خرید شما اضافه می شود.

هزینه ارسال دو مسیره: برای خریدهای بالای 390 هزارتومان هزینه ی ارسال مسیر اول رایگان و هزینه مسیر دوم بر عهده ی مشتری است اما برای خرید های زیر 390 هزارتومان، هزینه ی ارسال هردو مسیر به سبد خرید مشتری اضافه می شود.

نحوه ارسال

محصولات بر اساس شهر مقصد به سه روش ارسال می شوند قطار،اتوبوس،هواپیما

  در حال حاضر سفارشات شهر تهران با هواپیما و به درب منزل ارسال میشود و سفارشات سایر شهر ها با اتوبوس یا هواپیما به ترمینال آن شهر ارسال می شود و مشتری در آنجا میتواند سفارش خود را دریافت نماید.

ارسال با هواپیما: ماهی و میگو تازه به درخواست مشتری پاک می شود در کیسه های زیپ دار به صورت کاملا تازه و بهداشتی بسته بندی و ارسال می شود و در کمترین زمان ممکن محصول درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

ارسال با قطار و اتوبوس: ماهی و میگو تازه به درخواست مشتری پاک می شود و در کیسه های زیپ دار بسته بندی می شود  و در یونولیت با لایه های یخ پوشانده می شوند. بعد از هر لایه یخ یک ردیف محصول قرار می گیرد. لایه زیرین و بالاترین لایه با یخ پوشانده شده اند. بسته بندی مناسب قادر است تا 72 ساعت محصول را با کیفیت اولیه حفظ کند.

 


محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت