شرایط خرید و حمل و نقل کالا

هدف تیم ماهی دریا تهیه ی و ارسال  ماهی و میگو تازه و با کیفیت می باشد. از اینرو تمامی محصولات از  صید روز تامین و ارسال می گردد. هموطنان عزیز هر روز می توانند به راحتی از فروشگاه ماهی و میگو مورد نظر را خریداری نمایند

پس از انتخاب نوع ماهی و میگو، تعیین میزان مورد نیاز، تکمیل اطلاعات نظیر شماره تلفن و آدرس می توانید از طریق درگاه پرداخت بانک ملت وجه را بپردازید. پس از تایید سفارش، سفارش به بخش تامین محصول فروشگاه ارسال می شود، پس از تهیه محصولات مورد نظر بسته بندی شده و نهایتا به آدرس خریدار ارسال می شود.

 

نکات قابل توجه

 محصولات بر اساس شهر مقصد به سه روش ارسال می شوند قطار،اتوبوس،هواپیما

 در حال حاضر سفارشات شهر تهران،مشهد،اصفهان،یزد،کرج درب منزل ارسال میشود. و سفارشات سایر شهر ها به ترمینال محل ارسال می شود و مشتری در آنجا میتواند سفارش خود را دریافت نماید.

شما می توانید هر میزان از میگو و ماهی خرید کنید. سفارشات بالای 200 هزارتومان  به صورت رایگان ارسال می گردد و سفارشات کمتر از 200 هزارتومان متناسب با نوع وسیله حمل و نقل متفاوت بوه و بر عهده مشتری می باشد. بدیهی است این مبلغ به سبد خرید شما اضافه می شود.

 

خریدهای بالای 400 کیلوگرم عمده محسوب می شوند. قیمت در این روش توافقی است و به صورت مذاکره تلفنی و یا حضوری در محل دفتر ماهی دریا تعیین می گردد.

 

تمامی خریدها آنلاین است و قبل از ارسال کالا بهای محصول باید کامل پرداخت شود. شرکت ماهی دریا روش پرداخت در محل ندارد.

 

ارسال با هواپیما: ماهیان به صورت برش خورده در کیسه های زیپ دار به صورت فریز شده در ظرف های یونولیتی متناسب با وزن بسته بندی می شوند. میگو نیز به همین ترتیب به صورت بسته های 200 تا 400 گرمی بسته بندی شده و ارسال می گردد.

 

ارسال با قطار و اتوبوس: ماهیان برش خورده در کیسه های زیپ دار بسته بندی و با لایه های یخ پوشانده می شوند. بعد از هر لایه یخ یک ردیف محصول قرار می گیرد. لایه زیرین و بالاترین لایه با یخ پوشانده شده اند. بسته بندی مناسب قادر است تا 3 روز محصول را با کیفیت اولیه حفظ کند.

 

درون بسته های ماهی دریا ادویه پخت ماهی و میگو به عنوان هدیه ارسال می گردد.

 

 

تلفن دفتر ماهی دریا: 33314352-076                    ایمیل: info@mahidarya.com


محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت