شرایط ارسال

شرایط خرید و حمل و نقل کالا

هدف تیم ماهی دریا تهیه و ارسال  ماهی و میگو تازه و با کیفیت می باشد. از این رو تمامی محصولات از  صید روز تامین و ارسال می گردد. هموطنان عزیز هر روز می توانند به راحتی از فروشگاه ماهی و میگو مورد نظر را خریداری نمایند.

پس از انتخاب نوع ماهی و میگو، تعیین میزان مورد نیاز، تکمیل اطلاعات نظیر شماره تلفن و آدرس می توانید از طریق درگاه پرداخت بانک ملت وجه را بپردازید. پس از تایید سفارش، سفارش شما به بخش تامین محصول فروشگاه ارسال می شود.پس از تهیه ،محصولات مورد نظر بسته بندی شده و نهایتا به آدرس خریدار ارسال می شود.

 هزینه ارسال

ارسال محصولات بر اساس مقصد به دوروش تک مسیره و دو مسیره انجام می شود. شهرهای یک مسیره شامل تهران، مشهد، رشت، اصفهان، یزد و آبادان، کرج، شیراز هستند و ارسال برای سایر شهرها بصورت دومسیره انجام می شود.

هزینه ارسال یک مسیره :  ارسال خریدهای بالای 2 میلیون تومان بصورت رایگان صورت می گیرد و اگر خرید کمتر از 2 میلیون تومان باشد هزینه ارسال به مبلغ 300 هزارتومان به سبد خرید شما اضافه می شود.

هزینه ارسال دو مسیره: برای خریدهای بالای 2 میلیون تومان هزینه ی ارسال مسیر اول رایگان و هزینه مسیر دوم بر عهده ی مشتری است. و برای خرید های کمتر از 2 میلیون تومان ، هزینه ی ارسال هردو مسیر بر عهده مشتری که است که هزینه مسیر اول در سایت از مشتری دریافت می شود.

نحوه ارسال

محصولات بر اساس شهر مقصد به سه روش ارسال می شوند قطار،اتوبوس،هواپیما

  در حال حاضر سفارشات شهر تهران با هواپیما و اتوبوس به درب منزل ارسال میشود و سفارشات سایر شهر ها با اتوبوس یا هواپیما به ترمینال آن شهر ارسال می شود و مشتری در آنجا میتواند سفارش خود را دریافت نماید.

حداکثر زمان رسیدن محصول به دست مشتریان از زمان ارسال به شهر های تک مسیره 24 ساعت و در شهر های دو مسیره 48 ساعت است. همه محصولات به صورت کاملا تازه همراه با یخ ارسال می شود که تا 72 ساعت ماهی در یخ تازه می ماند.

 

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود / ثبت نام