شرایط خرید و حمل و نقل کالا


هدف تیم ماهی دریا تهیه ی و ارسال  ماهی و میگو تازه و با کیفیت می باشد. از این رو تمامی محصولات از  صید روز تامین و ارسال می گردد. هموطنان عزیز هر روز می توانند به راحتی از فروشگاه ماهی و میگو مورد نظر را خریداری نمایند

پس از انتخاب نوع ماهی و میگو، تعیین میزان مورد نیاز، تکمیل اطلاعات نظیر شماره تلفن و آدرس می توانید از طریق درگاه پرداخت بانک ملت وجه را بپردازید. پس از تایید سفارش، سفارش به بخش تامین محصول فروشگاه ارسال می شود، پس از تهیه محصولات مورد نظر بسته بندی شده و نهایتا به آدرس خریدار ارسال می شود.

 

نکات قابل توجه

محصولات بر اساس شهر مقصد به سه روش ارسال می شوند قطار،اتوبوس،هواپیما

 در حال حاضر سفارشات شهر تهران با هواپیما و به درب منزل ارسال میشود. و سفارشات سایر شهر ها با اتوبوس یا هواپیما به ترمینال آن شهر ارسال می شود و مشتری در آنجا میتواند سفارش خود را دریافت نماید.

شما می توانید هر میزان از میگو و ماهی خرید کنید. سفارشات بالای 390 هزارتومان  به صورت رایگان ارسال می گردد و سفارشات کمتر از 390 هزارتومان  مبلغ 29 هزار تومان هزینه ارسال و بسته بندی به سبد خرید شما افزوده می شود.

 

خریدهای بالای 400 کیلوگرم عمده محسوب می شوند. قیمت در این روش توافقی است و به صورت مذاکره تلفنی و یا حضوری در محل دفتر ماهی دریا تعیین می گردد.

 

تمامی خریدها آنلاین است و قبل از ارسال کالا بهای محصول باید کامل پرداخت شود. شرکت ماهی دریا روش پرداخت در محل ندارد.

 

ارسال با هواپیما: ماهی و میگو تازه به درخواست مشتری پاک می شود در کیسه های زیپ دار به صورت کاملا تازه و بهداشتی بسته بندی و ارسال می شود و در کمترین زمان ممکن محصول درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

 

ارسال با قطار و اتوبوس: ماهی و میگو تازه به درخواست مشتری پاک می شود و در کیسه های زیپ دار بسته بندی می شود  و در یونولیت با لایه های یخ پوشانده می شوند. بعد از هر لایه یخ یک ردیف محصول قرار می گیرد. لایه زیرین و بالاترین لایه با یخ پوشانده شده اند. بسته بندی مناسب قادر است تا 72 ساعت محصول را با کیفیت اولیه حفظ کند.

 


محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت