تفاوت ماهی تازه و منجمد

تفاوت ماهی تازه و منجمد

چه نوع ماهی و میگو منجمد محسوب می شوند؟

پس از سفارش آبزیان از سایت ماهی دریا توسط هموطنان عزیزمان، سوالی که ذهن آنها را مشغول می کند این است که سفارشات ما را چگونه ارسال می کنید؟

دانستن این موضوع حق شماست. شرایط کیفی بسته ارسالی به دو شیوه است: 1- نگهداری ماهی یا میگو در بسته بندی مخصوص و ارسال آن با هواپیما 2- پوشاندن ماهی یا میگو بین لایه های پودر یخ و ارسال آن با اتوبوس یا قطار

برخی از مشتریان می گویند ماهی یا میگویی که همراه با یخ ارسال میکنید آیا تازگی خود را از دست می دهد؟ لازم است کمی در مورد اینکه کدام ماهی یا میگو منجمد محسوب می شود توضیحاتی ارائه شود. ماهی یا میگوی منجمد بیش از 3 ماه در سردخانه دپو شده است.

ماهی منجمد

در فصل صید و فراوانی میگو بسیاری از بازرگانان میزان زیادی از آن را خریداری کرده و حداقل 3 ماه در سردخانه نگهداری می کنند، پس از این مدت با کمیاب شدن میگو آنها را از سردخانه ها خارج می کنند و با قیمت بالاتری به فروش می رسانند. هدف از این کار سودآوری است این میگو یخی یا منجمد است. مجددا باید عرض کنم ارسال میگو و ماهی همراه با یخ را منجمد فرض نکنید. امکان ارسال میگو و ماهی بین لایه های یخ در هواپیما وجود ندارد و جهت ارسال با هواپیما ناگزیر هستیم آن را بین بسته های یخ ژله ای قرار دهیم.

تیم ماهی دریا با اطمینان کامل می گوید تمام محصولات خریداری شده از ما از صید روز بوده و ما در ارسال آبزیان تازه به مشتری به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد. ضمانت بازگشت وجه، تضمینی بدون قید و شرط جهت آسودگی خاطر مشتری در صورت بروز هر نوع مشکل است.

ارسال شده در 1397-09-22 آموزش و دانستنی ها 0

یک نظر ارسال کنیدپاسخی ارسال کنید

محصولی موجود نیست

برای تشخیص حمل
0 تومان مجموع

پرداخت